رده محصول
تماس با ما


شرکت صنعتی هنان Vimasun   Ltd.   

تلفن / فکس: + 86-371-56688917

تلفن: +86 15515596408

اسکایپ:   vmsfurniture@hotmail.com

پست الکترونیک:   sales@vmsfurniture.com

سایت اینترنتی:   www.vmsfurniture.com

افزودن: پارک علمی دانشگاه ملی ،

شهر زنگورو ، استان هنان ، چین. 450000


صفحه اصلی > اخبار > محتوای
تفکر خلاق در مبلمان اداری از VMSworks مبلمان اداری (دفتر)
Apr 15, 2017

با توجه به گروه فرهنگ، رسانه و ورزش، مبلمان صنعت خلاق سالانه بیشتر و بیشتر به اقتصاد کشور کمک می کنند.


بازار مبلمان چینی به طور مداوم در توسعه و نوآوری، با چینی صنعت مبلمان و صنایع دستی انجمن خوش بینانه که صنعت مبلمان را ادامه خواهد داد به منظور کمک به توسعه سریع اقتصاد چین.


software-solutions-image.jpg

بازار مبلمان چینی در حال حاضر کمک بیش از 20٪ به صنعت مبلمان در سراسر جهان. یک پتانسیل زیادی برای رشد در این کشور، که نیاز به پشتیبانی از تمام سهامداران اعم از دولت، به ویژه در سیاست های مطلوب برای مبلمان و صنایع دستی صنعت وجود دارد.


دسترسی این کشور به بسیاری از منابع طبیعی ارائه تلفات برای حمایت از رشد صنعت، مبلمان چینی و صنعت صنایع دستی در اطراف 8M کارگران، مستقیم و غیر مستقیم در استخدام.

 

برنامه CIFF و نمایشگاه کانتون برای ترویج مبلمان و صنایع دستی چینی محصولات خود را به بازار بین المللی، که بزرگترین نمایشگاه کسب و کار به کسب و کار در چین است. این نمایشگاه گذشت CIFF، اکثر تولید مبلمان و تامین کننده دستاوردهای قابل توجهی ساخته شده بود، و نمایشگاه کانتون در عبارت دوم به زودی از 23 به 27 در ماه آوریل آغاز خواهد شد. خوش آمدید به بازدید کارخانه ما پس از نمایشگاه کانتون.

 

نمایشگاه کانتون خواهد مبلمان و صنایع دستی محلی بازیکنان با tousands از خریداران، توزیع کنندگان و عوامل از سراسر جهان، از جمله اروپا، ایالات متحده، شرق میانه، استرالیا و آسیا جمع آوری کنید. وجود دارد کشورها بازارهای صادراتی اصلی ما بهترین فروش را در این کشورها هستند، همه ما باید برخی از مشتریان بزرگ در این بازار، پایه موبایل ما، کابینت بایگانی و کمدهای اداری است. طراحی و کیفیت بالا محصولات جدید ما طبیعی هستند و environmentally- دوستانه با منحصر به فرد، به نمایندگی از مهارت صنعتگران، این یکی از دلایلی است که VMSworks مبلمان اداری (دفتر) درک و محصولات لوکس و در اروپا، آمریکا، استرالیا بسیار مطلوب است. پایه VMSworks موبایل و تنبور مورد درب پتانسیل بسیار زیادی به بازار گسترده تر جهانی است. VMSworks مبلمان اداری یکی از furnitrue و صنایع دستی محصولات پیشرو برای چین بازار هستند. در همان زمان، VMSworks نیز ادامه دارند توسعه محصولات جدید در آینده.

 

خوش آمدید به بازدید کارخانه ما و تماس با ما. متشکرم.