رده محصول
تماس با ما


شرکت صنعتی هنان Vimasun   Ltd.   

تلفن / فکس: + 86-371-56688917

تلفن: +86 15515596408

اسکایپ:   vmsfurniture@hotmail.com

پست الکترونیک:   sales@vmsfurniture.com

سایت اینترنتی:   www.vmsfurniture.com

افزودن: پارک علمی دانشگاه ملی ،

شهر زنگورو ، استان هنان ، چین. 450000


صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونه می توان مبلمان اداری را در محل مناسب قرار داد
Jul 20, 2017

چگونه می توان مبلمان اداری را در جای مناسب قرار داد

 

بسیاری از مردم فکر می کنند که چرا مبلمان اداری خود را خریداری می کنند و تصور می کنند که اثر یکسان نیست؟ مبلمان مبلمان اداری کاملا استرس زده می شود، مبلمان اداری در جای مناسب قرار می گیرد، محیط کار خود را بیشتر دوست دارد و مد. جنبه های زیر در طراحی مبلمان اداری باید مورد توجه قرار گیرد . این مبلمان اداری با شخصیت را ایجاد می کند.


vmsworks.jpg

 

مبلمان اداری باید با ساختار ساختمان تشکیل شود. استفاده منطقی و موثر از فضا، اثربخشی فضای اداری برای به حداکثر رساندن، و مبلمان فتحی برای تمرکز بر طراحی هواپیما.  

 

2، قرار دادن مبلمان اداری باید به طور کامل از ساختار سازمانی مشتری، تعداد دفاتر و توابع برای پاسخگویی به کار خاص بخش های مختلف و الزامات فضای دسک تاپ استفاده کند.


3، طراحی مبلمان اداری باید نیازهای فرهنگ مدیریت مشتری را برآورده، انتخاب باز بودن و حفظ حریم خصوصی، برخی از شرکت ها بر ارتباط و هماهنگی تأکید می کنند، و برخی از شرکتها بر اعتبار مجوز تأکید می کنند و تاکید بر کار مستقل، الزامات طراحی مبلمان اداری برای دیدار با راحتی مدیریت مشتری.

 

4، بالاترین قلمرو طراحی این است که ارزش های فرهنگی را ایجاد کند، یک زیبایی شخصی و خلاقانه و ارزش هنری ایجاد می کند که به ما نیاز دارد که ویژگی های فرهنگ سازمانی، تصویر محصول را ترکیب کنیم.


vmsworks.jpg

 

شرکت VMSworks برخی از پیشنهادات را ارائه می دهد: نمایش مبلمان اداری، تظاهرات فرهنگ سازمانی است، و همچنین بخش قابل توجهی از طراحی دفتر، نه تنها نیاز به در نظر گرفتن همه شرایط محلی سایت، بلکه در نظر گرفتن چگونگی بهتر است فرهنگ شرکت را منعکس کند.