رده محصول
تماس با ما


شرکت صنعتی هنان Vimasun   Ltd.   

تلفن / فکس: + 86-371-56688917

تلفن: +86 15515596408

اسکایپ:   vmsfurniture@hotmail.com

پست الکترونیک:   sales@vmsfurniture.com

سایت اینترنتی:   www.vmsfurniture.com

افزودن: پارک علمی دانشگاه ملی ،

شهر زنگورو ، استان هنان ، چین. 450000


صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونه می توان مبلمان مبلمان فولادی را حفظ کرد
Jun 29, 2017

    

چگونه می توان مبلمان اداری فولاد را حفظ کرد


00007715.jpg

 

در زندگی دفتر ما علاوه بر بعضی از مبلمان معمولی دفتر، مبلمان اداری غیر معمول نیز وجود دارد، از قبیل مبلمان اداری فولادی، این نوع از مبلمان اداری، پس از خرید باید توجه به اقدامات حفاظتی،   سپس VMSworks شرکت برای همه توضیح نیاز به توجه به محل.


00007745.jpg

 

اول این است که برای جلوگیری از ضربه، بنابراین در فرایند اداره مبلمان دست زدن به دقت به آرامی، به یاد داشته باشید برای قرار دادن مبلمان فولاد بر روی زمین نیز باید صاف باشد، به طوری که مبلمان چهار پا پایدار، زمین ساده، اگر بی ثباتی تکان دادن، زمان تغییر شکل کمی از مبلمان، بر زندگی مبلمان تاثیر می گذارد.

 

 

دوم اینکه اشاره کرد که از مواد شیمیایی مانند اسید و قلیایی، اثرات خوردگی اسیدی و قلیایی بر روی آهن بسیار بزرگ است و مبلمان فولادی اگر به طور تصادفی با اسید و قلیایی رنگ داده شود، بلافاصله پس از شستشو با آب در فاضلاب، و سپس با خشک شدن پنبه خشک در خارج از مبلمان اداری قرار داده شده در موقعیت، بهتر است از نور مستقیم خورشید خارج از پنجره جلوگیری شود. از آنجا که مبلمان فولادی برای مدت طولانی توسط خورشید، به آرامی رنگ رنگ تغییر خواهد کرد؛ رنگ لایه رنگ خواهد شد پوست خشک، فلز ظاهر خواهد شد اکسیداسیون بدتر شدن.

 

 

در جعبه فولاد فایل ، کابینت و دیگر گرد و غبار تمیز، بهترین انتخاب لباس بافتنی پنبه برای ژنده پوش، به آرامی سطح مبلمان فولادی، برای افسردگی و دکوراسیون نقاشی گرد و غبار پاک، بهترین استفاده از قلم مو نرم به گرد و غبار است.