رده محصول
تماس با ما


هنان Vimasun صنعت شرکت Ltd می باشد.  

تلفن/فکس: +86-371-87090607

تلفن همراه: +86 15515596408

اسکایپ: vmsfurniture@hotmail.com

ایمیل: sales@vmsfurniture.com

وب سایت: www.vmsfurniture.com

اضافه کردن:10 طبقه 13 دانشگاه ملی ساختمان

پارک های علم و فناوری، شهرستان Zhengzhou استان هنان

استان، چین. 450000

                                                     

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
در بازرسی کابینت های فولادی
Jul 04, 2017

در بازرسی کابینت های فولادینگ

این محصول مطمئنا مورد آزمایش قرار می گیرد و در فرآیند کارخانه همچنین باید مورد آزمایش قرار گیرد. هنگام خرید کابینت های فولادی . اگر می خواهید اطمینان حاصل کنید که محصول با کیفیت خوب می تواند از طریق چند بخش انجام شود، برای اطمینان از فرایند ایمنی استفاده.

00013557.jpg

در ابتدا در صورت عدم وجود هر چیزی که کابینه فایل فولادی بین حالت نور است، بنابراین شما می توانید محصول را روی زمین لرزش، به نظر صاف، اگر احساس عدم تعادل کافی، زمانی که استفاده می شود تکان نخورد، که کاملا ناامن است.

 

در همان زمان ما متوجه شدیم که درب نیز در فرآیند اغلب با مشکل مواجه می شود، اگر می خواهید اطمینان حاصل شود که کار معمول در آسان برای استفاده، بهتر است که نیاز به آزمایش، به عنوان مثال، شما می توانید ببینید که فاصله خیلی بزرگ است یا نه، بلکه با باز کردن درب برای دیدن اینکه آیا یک پدیده تضعیف یا نه وجود دارد.

 

علاوه بر این، برای کابینه فایل فولادی از نظر فرایند تولید دقیق تر است، در آزمون پیچ مهم تر است، اگر شما می توانید هر پیچ را قفل شده قفل شده است، به طور طبیعی در آینده مشکل پیچ خوردگی اتفاق نمی افتد.

00011373.jpg


شرکت VMSworks به شدت با فرآیند تولید مبلمان مبلمان فولادی ، به دقت بررسی جزئیات هر محصول، به طوری که برای رسیدن به استانداردهای بین المللی و رضایت مشتری. هر یک از محصولات ما می تواند تست دقیق و بررسی را پشت سر بگذارد، در اینجا بهترین تجربه محصول و تجربه قیمت را به شما ارائه می دهد.