رده محصول
تماس با ما


شرکت صنعتی هنان Vimasun   Ltd.   

تلفن / فکس: + 86-371-56688917

تلفن: +86 15515596408

اسکایپ:   vmsfurniture@hotmail.com

پست الکترونیک:   sales@vmsfurniture.com

سایت اینترنتی:   www.vmsfurniture.com

افزودن: پارک علمی دانشگاه ملی ،

شهر زنگورو ، استان هنان ، چین. 450000


صفحه اصلی > اخبار > محتوای
تعریف مبلمان فولادی و وضعیت صنعت مبلمان
Jul 13, 2017

تعریف مبلمان فولادی و وضعیت صنعت مبلمان

 

فولاد ضد زنگ فولاد و پودر پلاستیکی به عنوان اصلی مواد اولیه با قفل، ریل، دسته و سایر قطعات یدکی، از طریق برش، تاشو، تاشو، جوش، در هر درمان، اسپری، فرآیند مونتاژ لوازم جانبی، ساخته شده از مبلمان به طور کلی به عنوان مبلمان فولادی اشاره شده است. مطابق با ترکیبی از فولاد نورد سرد و مواد مختلف، می توان به مبلمان چوب فولاد withe، مبلمان فولاد پلاستیکی، مبلمان شیشه ای فولاد، با توجه به استفاده های مختلف مبلمان، می توان به مبلمان فولاد، فولاد و دیگر غیر نظامیان. شرکت VMSworks دارای مقوله های مختلفی است: صندوق ایمنی، صندوق ذخیره سازی و سایر سری های بیمه، کابینت ها ، قفسه ها، کمد، کابینت های محصولات، کابینت های امنیتی و دیگر مجموعه های کابینت، قفسه ها ، تخت های تختخواب، تخت خواب، تختخواب و مجموعه های دیگر، میز ، میز کامپیوتر، صندلی های یادگیری و سایر مجموعه های مبلمان اداری، میز و صندلی، صندلی های ردیف و سایر مجموعه های مبلمان مدرسه.


00007714.jpg


مبلمان فولادی به جای اکثر مبلمان چوبی یک روند غیرقابل برگشت از زمان است. از آنجا که مبلمان چوبی مقدار زیادی از منابع جنگلی را مصرف می کند، باعث ویرانی محیط طبیعی می شود. همانگونه که مردم از آگاهی محیط زیست محافظت می کنند، بسیاری از کشورها جنگل ها را به عنوان مبلمان چوبی ممنوع یا محدود می کنند، مواد اولیه اصلی به طور فزاینده ای کم می شود. بسیاری از تولید کنندگان به منظور کاهش هزینه ها، استفاده از چسب های شیمیایی سازگار با محیط زیست، آسیب های تنفسی مردم، از پیگیری مردم برای یک مفهوم زندگی سالم برخوردار نیستند.

 

00005583.jpg


مبلمان فولادی به علت بلوغ تدریجی فرآیند تولید، وارد عصر تولید صنعتی، استفاده از شمار زیادی از دستگاه های CNC، اشتباهات تولید مبلمان فولادی تا سطح میلی متر و یا حتی میکرون، در حالی که حفظ مواد خام ویژگی های غیر سمی و بی مزه، باعث می شود محصول دارای ویژگی های زیست محیطی سبز باشد، توسعه آن ناگهانی پتانسیل بازار بسیار گسترده ای است، در مقایسه با هزاران سال به صنعت مبلمان مبلمان مبتنی بر مبلمان.