رده محصول
تماس با ما


شرکت صنعتی هنان Vimasun   Ltd.   

تلفن / فکس: + 86-371-56688917

تلفن: +86 15515596408

اسکایپ:   vmsfurniture@hotmail.com

پست الکترونیک:   sales@vmsfurniture.com

سایت اینترنتی:   www.vmsfurniture.com

افزودن: پارک علمی دانشگاه ملی ،

شهر زنگورو ، استان هنان ، چین. 450000


صفحه اصلی > اخبار > محتوای
پایه موبایل چیست، مقدمه درباره عملکرد پایه موبایلی.
Jul 11, 2017

Mobile Pedestal، معرفی در مورد عملکرد Mobile Standest است.

 

پایه موبایل همچنین نامی به نام کابینت فایل قابل جابجایی دارد. پایه موبایل آسان برای نصب، قابل استفاده مجدد، می تواند تولید صنعتی، آتش سوزی، حفاظت از محیط زیست و غیره باشد. Mobile Pedestal به راحتی برای کارهای مردم به ارمغان می آورد، از قبیل موقعیت مکانی Mobile Deskestal روی میز، اجازه می دهد فضا برای تعویض استفاده شود.


00011784.jpg

 

1. اول گفت کابینت و کشو. کشوی اصلی کابینت و کابینت فولاد نورد سرد است. فولاد نورد سرد دارای رنگ های زیادی است که می تواند به مشتریان ارائه شود.

 

2، Track Pedestal Mobile ، که پایین چرخ کوچک است که برای اسلاید استفاده می شود. در حال حاضر فعالیت های کابینه عمدتا بر روی ورق فولاد نورد سرد است. می تواند اسپری، آبکاری و سایر روش های پردازش برای ایجاد فعالیت های کابینه به نظر می رسد آهنگ بسیار روشن و شیک.

 

3. در نهایت، قفل تلفن همراه ، همه ما می دانیم که بسیاری از مواد دفتر باید حفظ شود. بنابراین لازم است که در کابینه بازی کنیم. از نقطه نظر دوام، بهترین مواد از فولاد ضد زنگ، به خصوص برای مواد سطح، با استفاده از بیشتر روشن خواهد شد. فولاد موبایل پایه قدرت خوب، مقاومت در برابر خوردگی قوی، رنگ بدون تغییر.


00011783.jpg

 

پایه موبایل VMS کوچک و زیبا است و رایگان است برای حرکت می کند. در دفتر مشغول ما، نیازی به استفاده از دست خود را نگه داشتن اطلاعات، به طور مستقیم در موبایل پایانه به آرامی به مقصد، هر دو تلاش و زمان هل داد.