رده محصول
تماس با ما


هنان Vimasun صنعت شرکت Ltd می باشد.  

تلفن/فکس: +86-371-87090607

تلفن همراه: +86 15515596408

اسکایپ: vmsfurniture@hotmail.com

ایمیل: sales@vmsfurniture.com

وب سایت: www.vmsfurniture.com

اضافه کردن:10 طبقه 13 دانشگاه ملی ساختمان

پارک های علم و فناوری، شهرستان Zhengzhou استان هنان

استان، چین. 450000

                                                     

شبکه های شخصی

VMSworks provide a wide range of secure personal storage unit for personal and business customers at home or in office, includes the mobile pedestal, mobile caddies,and the mobile towers, All models are castor based and available in various dimensions.
 • فلزی پیش ساخته محکم قابل حمل تاشو میز

  فلزی پیش ساخته محکم قابل حمل تاشو میز

  میزهای تاشو بسیار مفید برای بسیاری از برنامه های مختلف، تاپس الوار به تلنگر برای ذخیره سازی آسان است. جداول با سنگین کاستورهای, با دوام و بسیار قوی که آنها را قادر به در بسیاری از محیط های دفتر آموزش و پرورش مورد استفاده قرار گیرد هستند. قفل کردن سیستم که دارای بالا درست است...

 • Swesome کنفرانس اداری بالا Filding Tablw در مدل Diifferent

  Swesome کنفرانس اداری بالا Filding Tablw در مدل Diifferent

  برای محیط های چند منظوره کار Convertable ارائه می دهد راه حل قابل انعطاف و تلفن همراه است که اجازه می دهد تا هر روز دفتر منطقه به سرعت و به آسانی از کنفرانس به آموزش نشست برک آوت یا رسمی برای برنامه های کاربردی غیر رسمی تبدیل شود.

 • کیفیت بالا سنگین Foldable جدول پایه مجهز به کاستورهای تحرک آسان

  کیفیت بالا سنگین Foldable جدول پایه مجهز به کاستورهای تحرک آسان

  برای محیط های چند منظوره کار Convertable ارائه می دهد راه حل قابل انعطاف و تلفن همراه است که اجازه می دهد تا هر روز دفتر منطقه به سرعت و به آسانی از کنفرانس به آموزش نشست برک آوت یا رسمی برای برنامه های کاربردی غیر رسمی تبدیل شود.

 • مد سبک قاب فلزی تاشو آموزش میز اداری با غلطک

  مد سبک قاب فلزی تاشو آموزش میز اداری با غلطک

  عمل اداری را با استفاده از به عمدتا افزایش نتیجه مولد کارمند و زمان کار خود را افزایش داده شده است. با استفاده از میز اداری فرد می تواند در آن را در حالی که انجام او خواندن و نوشتن کار لاغر. این تا حد زیادی کاهش می دهد فشار فیزیکی است که تحمل او ایستاده و انجام کار خود را....

 • سفارشی جدید چند منظوره طراحی کمد شخصی ذخیره سازی ترکیب واحد

  سفارشی جدید چند منظوره طراحی کمد شخصی ذخیره سازی ترکیب واحد

  راه حل ذخیره سازی صاف شیک و کاربردی برای هر محیط تجاری و نرم افزار. VMSworks ارائه راه حل های ذخیره سازی سازگار برای همه و همه مشتریان از جهان. VMSworks سفارشی ترکیب ذخیره سازی واحدهای کمد طیف کامل برای حمایت از نیازهای شبکه های شخصی شما دارد.

 • قاب فولاد کار کامپیوتر جدول مبلمان اداری با کابینت ذخیره سازی

  قاب فولاد کار کامپیوتر جدول مبلمان اداری با کابینت ذخیره سازی

  هنگامی که شما انتخاب می کنید این فولاد دو پایه میز کامپیوتر میز قابل اعتماد را به دفتر خود را اضافه کنید. ابتدا با دوام و مقاوم در برابر تراشه پودر ساخت اسکلت فلزی پوشش دار می سازد آن مناسب برای ادارات و مدارس به طور یکسان. بالا کفپوش ضد خش و مقاوم در برابر لکه به شما دراز...

 • L شکل اجرایی دفتر رایانه کاری میز اداری

  L شکل اجرایی دفتر رایانه کاری میز اداری

  این میز L جذاب ویژگی های استیل و ملامین ساختمانی است که مقاوم در برابر خراش ناخواسته و لکه ها برای استفاده پایدار است. رومیزی 1" با 3 میلیمتر PVC edge برای لمس اضافی از قدرت باندهای ضخیم هستند. طراحی شناور دسکتاپ مدیریت سیم را آسان می کند. برای دسترسی آسان به فایل ها و پوشه...

 • مبلمان میز کامپیوتر اداری مدرن گوشه های کوچک فلزی

  مبلمان میز کامپیوتر اداری مدرن گوشه های کوچک فلزی

  علاوه بر بزرگ به ادارات و مدارس، این میز ابتدا با دوام و مقاوم در برابر تراشه پودر با پوشش فولاد با استفاده از قدرت بسیار عالی و ثبات شده است. بالای کفپوش ضد خش و مقاوم در برابر لکه سطح بزرگ به دنبال شما می توانید بر روی تکیه است. وینیل t قالب بریده نشده نه تنها محافظت دسکتاپ...

 • Multl تابع عمودی شخصی دفتر برج فایل ذخیره سازی

  Multl تابع عمودی شخصی دفتر برج فایل ذخیره سازی

  انعطاف پذیری در شبکه های شخصی برای سازگاری با بسیاری از برنامه های کاربردی در حداقل مقدار فضای کل. برج همراه مورد است که تنها به تازگی تبدیل به "چیز" در سال های اخیر هستند. و آنها یک گزینه خوب برای حل مشکلات ذخیره سازی!

 • جدید طراحی مدولار شخصی Vertival فایل ذخیره سازی برج

  جدید طراحی مدولار شخصی Vertival فایل ذخیره سازی برج

  انعطاف پذیری در شبکه های شخصی برای سازگاری با بسیاری از برنامه های کاربردی در حداقل مقدار فضای کل. برج همراه مورد است که تنها به تازگی تبدیل به "چیز" در سال های اخیر هستند. و آنها یک گزینه خوب برای حل مشکلات ذخیره سازی!

 • شبکه های شخصی Workstaion درب کشو ویلچرهای با قفسه های رویه یا دیواره متحرک

  شبکه های شخصی Workstaion درب کشو ویلچرهای با قفسه های رویه یا دیواره متحرک

  به دنبال کدی جدید تلفن همراه نگاه نه بیشتر - VMSworks مبلمان اداری طیف بهترین ویلچرهای تلفن همراه محصولات چینی منجر به ذخیره سازی مارک VMSworks در قیمت پایین است. کتاب ها، پوشه ها، فایل ها و غیره امن ذخیره... در تلفن همراه کدی و سپس به راحتی آنها را حرکت اطراف دفتر.

 • زیر میز شبکه های شخصی هیچ یک درب ویلچرهای موبایل

  زیر میز شبکه های شخصی هیچ یک درب ویلچرهای موبایل

  راه حل ذخیره سازی صاف شیک و کاربردی برای هر محیط تجاری و نرم افزار. VMSworks ارائه راه حل های ذخیره سازی سازگار برای همه و همه مشتریان از جهان. VMSworks زیر میز شخصی ذخیره سازی هیچ یک درب همراه ویلچرهای طیف کامل برای حمایت از نیازهای شبکه های شخصی هستند.

صفحه اصلی صفحه قبلی 12 صفحه بعد صفحه آخر 1/2